| Pumba a întrebat:

Eu sunt intr-un cerc de geografie (se ti e de 3 ori pe saptamana) si aici este un tip care imi place foarte mult. El se poarta in regula cu mine (ma ajuta daca il rog, il mai prind uitandu-se la mine sau imi mai face cu ochiul). Va rog sa imi spuneti cum as putea sa il invit intr-o zi la un suc sau cum sa fac sa ne cunoastem mai bine, asta fara sa par penibila sau ciudata. Imi place mult si mi-as dori, de ce nu, sa il am cat mai mult timp in prejma. Multumesc anticipat si ofer fundita raspunsului care ma ajuta cel mai mult. :*

Răspuns Câştigător
| Copiliţă a răspuns:

Intre vorbe sau glumind, sau depinde de discutia voastra.
L-ai putea intreba ceva ce consta intr- o explicatie mai lunga si dupa asta i-ai sputea spune zambind " Nu ai vrea sa-mi epxlici asta al un suc? "...

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pleaca pe acelasi drum cu el, acasa si opriti-va la un suc, asa, sa mai vorbiti.
Sau, declara ca ti-e sete si vrei un suc,"dau un regat pentru un...suc",poate stie el ceva pe-aproape, n-ar vrea sa-ti arate unde este?
Nu-l invita direct, deci, dar un mic apropo nu strica si nici nu te pune intr-o pozitie compromitatoare!
happy

| NameHarris a răspuns:

Pai roaga-l sa vina sa te ajute sa inveti la geografie sau ceva teme doar voi doi happy