| Cezar_Palamarciuc_2000 a întrebat:

Buna seara m-am indragostit de o fata ii cu jumate de an mai mica ca mine. Am incercat mai multe metode sa o abordez dar toate sau terminat cu esec problema este ca pana la ea am mai avut relatii unde era totul usor puteam sa prezic ce Ziceau dar cu ea nu merg metodele mele.
Poate imi puteti da niste sfaturi cum sa o abordez sa iasa ceva intre noi

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daca nu merge nimic cu ea, de ce te chinui? Poate nu e interesata

| Cezar_Palamarciuc_2000 explică (pentru madyddd):

Motivu este ca nu vreau

| madyddd a răspuns (pentru Cezar_Palamarciuc_2000):

Ok dar pentru intentiile tale e nevoie de doi! Te cam vad singur si fara ajutor. Nu crezi ca nu ii pasa?

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Metode? Crezi ca toate fetele se aseamna?!
Ceea mai buna metoda e spontaneitatea.
In rest fa-ti doar intentiile cunoscute si fa mai multe propuneri decat sa pui intrebari si poate ai succes!

| DorelExpertu a răspuns:

Tu deja ai abordat-o de multe ori, si prost.
Cred ca ar fi cazul sa te resemnezi, cel putin pentru o vreme, probabil e deja plictisita de tine si de incercarile tale penibile de a o impresiona.

| Andreisorescu a răspuns:

In primul rand ia-o usor romeo daca vreodata nu ai simtit iubere adevarata asta este nu merge cu scheme nu merge cu nimic mai ales pentru ca ai multi fluturasi in burtica (crede-ma asa mi se intampla si mie cu anumite fete).In primul rand lasa usor ca nu e asa,, buna ce faci ma numesc cezar vrei sa fi iubita mea"nu trebuie sa faci cumva sa intri in acelasi grup de prieteni cu ea si o sa incepeti sa iesiti si atunci daca ai vreun talent cand iesiti cu totii poti sa ii uimesti si in timp o sa ajungi sa iesi cu ea la un suc ai intr-o zi o vei intreba din nou la un suc.Pa.Mult noroc! ^^