| DavidAndreiMarius a întrebat:

Buna seara!
Mama unui bun prieten mi-a facut avansuri acum cateva zile, fiind o femeie la 30 si ceva de ani am acceptat ceea ce a insinuat(am 20 de ani deci totul e legal). Acum amandoi am decis sa plecam sa ne lasam familiile in urma dar nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta cu niste sfaturi?
Va rog este urgent dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Acum da-te jos din pat si trezeste-te la realitate, ca a fost doar un vis erotic laughing

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

[cu] "Mama unui bun prieten... amandoi am decis sa plecam "

succes in escapada voastră. Unde plecați și pentru cât timp?

| mihai69 a răspuns:

Dacă tu ai 20, ea 30+, atunci prietenul tău câți ani are?!? 5?

| TimberWolf a răspuns:

Casa de piatra si copii de fier!

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă amândoi sunteți de acord, și sunteți majori amândoi, puteți fugi împreună și pe lună, dar totuși, după doar câteva zile? Nu e cam devreme? Poate e doar atracție sexuala și simți ce simți doar pentru că ești foarte înflăcărat acum, când se vor liniști hormonii, nu știu dacă îți vei mai dori să fi cu ea.

| Cinic a răspuns (pentru Madaxo97):

Dragostea lor o sa se termine dupa ce se vor muta impreuna si vor incepe sa isi vada defectele unul altuia. Cum ai spus si tu, cand se vor linisti hormonii. Baiatu' asta cand il injura pe prietenul lui de mama, gen imi bag **** in m@#ta, nu mințea laughing)

| Madaxo97 a răspuns (pentru Cinic):

Adevărat laughing dar știi vorba aia, găina bătrână și morcovul tânăr fac ciorba bună laughing

| Cinic a răspuns (pentru Madaxo97):

Pot sa confirm laughing

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Dacă tu ai 20, ea 30+, atunci prietenul tău câți ani are?!? 5?

| ciorbadeciolan a răspuns:

Nu vreau