| anonim_4396 a întrebat:

Pt inceput o mica prezentare : par- Medium Brown, sprancene- dark brown, ochii negrii, tenul masliniu (dar pe care oricum il mai deschid, folosind fond de ten)

Si interbarea ar fi:
Crede-ti ca mi s-ar potrivi nuanta hazelnut de la schwarzkopf?
http://www.perfectmousse.com/products/668-hazelnut/

Daca nu, ce alta culoare mi-ati recomanda tot de la aceeasi firma?

Ati mai incercat vopseaua de par spuma? Am auzit ca este foarte buna si foarte simplu de aplicat.

Se poate utiliza si pe sparnacene? (nu de alta, dar mi-as dori daca ma vopsesc, sa-mi fac si sparncenele de aceeasi culoare cu parul)

Va multumesc anticipat (Va rog frumos scuzati categoria)
Ofer funda, voturi si multe urari de bine!

1 răspuns:
| MEANGIRL01 a răspuns:

Da ti se poriveste. si exista vopsea speciala pentru sprancene. nu stiu de unde poti sa o cumperi dar poti sa te duci la salon si acolo poate sati vopseasca sprancenele :*