| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o intrebare pe un subiect mai delicat.Am o prietena, e mai mica ca mine cu 3 ani.Ne intelegem bine, pana cand vine vorba de sex.In primul rand,eu am ejaculare precoce, dar asta nu reprezinta o problema atat de mare deoarece can o facem a 3 a oara ma tine mai mult.In schimb, ea mi-a zis ca ii place mai dur si ma punea sa o strang de sani.A 2 a zi o dureau sanii ingrozitor si i-am zis ca nu o mai strang nici daca ma roaga.Si pe la spate daca o facem si o penetrez mai adanc, intervine durerea.Am incercat sa fiu mai finut,pentru ca asa sunt eu in general, dar mi-a spus ca nu se excita asa.Si acum cateva seri in urma(5-6)m-a pus sa o strang de sfarcuri si i-am facut pe plac, dar problema e ca a 2 a zi o dureau sfarcurile ingrozitor si nu suporta nici sutienul.Ce ar trebui sa fac? Am incercat sa ii explic,dar e inzadar.E prostuta la faza asta pentru ca isi face rau, dar nu isi da seama.

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ia un lubrefiant si peneatreaz-o pana iti da sangele pe nas.sa se sature.nu o trage tare de sani ca e de belea, asa un pic merge.

| Alcyon a răspuns:

Poate sa faca noduli la sani, de la asta. Nu e de joaca.

| Seepty a răspuns:

Pai explica-i ca poate face cancer la san daca o mai strangi asa si sa nu te mai roage pentru ca tu nu mai vrei sa o strangi.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Daca pe fata o excita chestiile astea, nu ai ce face.
Eventual ai putea sa o apuci mai tare de par, sau sa o trantesti in pat, gen.
Astfel nu i-ai mai face rau, nu ar mai durea-o.

| mmhhhrrrrr12 a răspuns:

Hey...
incearca sa ii faci oral ca sa o exciti mai tare, si zii sa se stranga singura daca vrea asta dar nu brutal ci finul, dar mangaieri rafinate, sigur va avea efect... succes!