| Sweety14 a întrebat:

Buna seara
Stiti in anul acesta mai rar fete virgine la 15-16 ani
Prietenul mi-o cere ce sa fac?
Azi mi-am facut tatuaj nu m-a durut tare, oare e si asa cind faci prima data?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul dezvirginarii te va durea un un pic mai tare ca si "acul" cu care iti va "inteapa" vaginul va fi un pic mai lung si mai gros. Insa durerea din momentul dezvirginarii depinde in foarte mare masura si de experienta de "tatuator" al partenerului. happy Succes.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca tu nu simti asta nu faci, si asa sta cu tine doar pentru sex apoi pa, gandeste ca de asta ai minte, ala e un profitor sexual

| Fatamuntilor a răspuns:

Stam de vorba peste 2-3 ani.
Nu cred ca esti pregatita pentru asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 15?

| Sweety14 explică:

Tatuaj pe mina am
Cine are facebook
Regina Ciuvaga cautatsi