| Te besk a întrebat:

Stiu ca ma iubeste si eu il iubesc si nu spuneti c nu am cum ca numai eu stiu...Ma iubeste, ma saluta si stiu din propria experienta asta, dar nu stiu cum sa-l fac sa-mi spuna el singur de la el ca ma iubeste.Cum sa-l fac sa-mi spuna el? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Acest lucru vine de la sine cu trecerea timpului. De obicei baietii o spun doar atunci cand se simt foarte siguri de partenera pe care o au langa ei. NU il forta sa iti spuna aceste cuvinte doar pentru a te face fericita, o va spune cand simte.

soothe
| soothe a răspuns:

Si daca iti spune si nu este asa cu ce te incanta? Maine te lasa!

| Seline a răspuns:

Mari probleme ai cu baiatul asta, nu te mai agita atat.Nu o sa-ti spuna "te iubesc" asa deodata, mai ales daca nu sunteti cuplati.Invita-l undeva, vorbiti... daca te place o sa accepte, daca nu ia-ti adio.

| ● Ďعw a răspuns:

Pai intreaba-l...si daca nu tio spune... ajteapta sa iti spune el de la sine. dar totusi de cat timp esti cu el? de esti sigura ca te iubejtehappy

| andreii2 a răspuns:

E timid.Nu-ti va spune asta. fa tu primul pas sau il vei astepta mult si bine.

| dragosh a răspuns:

Off. iar baiatu asta.la naibalaughing
Si tu esti la fel de timida ca el?
Daca nu ia`l frumos de o parte si zi asa:"Asculta ba tembelule mie chiar imi place de tine"batting eyelashes laughing, si daca roseste da`i o ventuza si gata, mare scofalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine. Daca nu iti spune "te iubesc" inseamna ca inca nu e sigur de asta.
Nu incerca sa grabesti lucrurile.
Succes!