| GiurgiucaBiancaMirela a întrebat:

Buna seara! Știe cineva un doctor sau doctorita in Timișoara care fac avort prin chiuretaj? Am o sarcina de 9 săptămâni și nu mai merge sa fac prin pastile... Pe site-urile la care am sunat toți au scris că fac și chiuretaj clasic dar când am sunat au spus că nu! Va rog dacă știți pe cineva, spuneți-mi! Mulțumesc frumos

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce varsta are fata/femeia!

| dullcat a răspuns:

Buna.Ia legatura cu https://centrulfilia.ro/ le poti scrie si pe Facebook.

| Madaxo97 a răspuns:

Caută intr-un oraș, județ vecin, daca chiar nu găsești in Timișoara

| Robert2526 a răspuns:

doar ca e in Dumbravita, dar ar trebui sa poti ajunge. Este intr-adevar o problema la nivel national, multi medici refuza chiuretajul.

| lvi7 a răspuns:

Te rog nu face crima! Este copilul tau, sange din sangele tau! Lasa-l sa traiasca si vei avea si tu constiinta curata inaintea lui Dumnezeu.El te va ajuta sa il cresti si te vei bucura de el cand va creste!