| Maria14 a întrebat:

Buna seara tpu.Acum ca acest baiat a inteles in sfarsit ca nu imi bat joc..cum as putea sa il pastrez langa mine? Sa ma comport in asa fel incat sa tina mult la mine sa ma iubeasca...sa simta ca se poate baza pe mine in orice situatie, sa simta ca il iubesc.Eu sun t o fire romantica, pasionala.Va multumesc mult.Va pup.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Jucati-va frumos si poate reusiti.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Subscriu. Cateodata voi fetele planuiti mult mai mult decat noi baietii. De ex noi va luam de mana si vrem sa aratam ca exista chimie si ca totu i ok, pe cand voi, la acelasi gest, va ganditi ce nume sa i da ti celui de al doilea copil al vostru. Fii tu insuti! sporwinking

| Wesson a răspuns:

In primul rand trebuie sa deveniti buni prieteni, fii de treaba, ajuta-l, consoleaza-l, distreaza-te cu el, fa glume impreuna cu el, asa sunt baietii mai glumeti, incearca sa fiti buni prieteni pentru ca asa se leaga o relatie.

| Maria14 explică (pentru Wesson):

Suntem prieteni buni..Eu cu el si cu inca patru persoane suntem prieteni foarte foarte buni.dar intre mine si el a inceput ceva frumos...si acum suntem impreunabig grin

| GabrielCIG a răspuns:

Nu incerca sa il tii langa tine, fii tu si iti spun eu ca o sa fie totul mai bine :d crede-ma, stiu ce spun... daca te place cum esti inseamna ca te pretuieste pentru ceea ce esti tu

| alesiasaf a răspuns:

Fi tu insati! Degeaba ceri aici sfaturi cum trebuie sa il faci sa fie langa tine...va fi ceva artificial. Cel mai bine e sa actionezi dupa cum iti dicteaza inima.