| baiazid a întrebat:

Buna seara tpu.am 26 de ani si am eu o nedumerire jenanta... de ce nu mi se intareste penisul cand e "sculat"? pur si simplu se indoaie. exista ceva pastile ce ma pot ajuta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, exista pastiluta albastra, VIAGRA.

| corbulalbrosu a răspuns:

Creierul este considerat organul principal sexual tocmai datorita faptului ca de acolo pornesc toate dorintele, ideile si comportamentele sexuale. Drept urmare, in cazul in care persoana in cauza este depresiva, atunci excitatia sexuala poate diminua pofta si dorinta de sex, ducand chiar la probleme erectile. Citeste intregul material, s-ar putea sa-ti fie de folos : http://www.ziare.com/......ui-1370751

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca a fost suprasolicitat la masturbare si din aceasta cauza nu se mai intareste.