| claudiustv a întrebat:

Buna seara TPU am nevoie de un sfat va rog cam ce as putea sa ii cumpar prietenei mele de Valentine's? As vrea sa fie mic si simbolic si sa fie pana in 200-250 de RON si daca mi-ati putea da si niste fotografii sau de unde as putea sa comand multumesc! As vrea va rog mai multe idei cel mai bun FUNDA! multumesc

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ursulet de plus mare si pufos! Sunt sigura ca o sa ii placa. Sau o cutie de bomboane in forma de inima, o poza cu tine sau cu voi doi intr-o rama draguta, sau dulciurile preferate, sau o carte de dragoste daca ii place sa citeasca, o inima de plus...

2 răspunsuri:
| coronati a răspuns:

Fetelor le place ceva simbolic, sa insemne ceva pentru ele, cand sa se uite la el sa isi aminteasca clipele petrecute cu persoana iubita.Eu ti-as sugera sa ii iei un album, in care sa pui poze cu voi 2, dar nu unul ieftin ca te duce buzunarul vad pe timp de criza,cauta ceva cu rame de argint, ceva frumos sa iti placa, pune-te in locul ei si gandeste-te ce ii place.

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

EHh. ii cumperi frate o cutie de prezervative 'durex' si ecea mai fericita! laughing