| Kristinake a întrebat:

Buna seara TPU!
Am o prietena e cu un an mai mare ca mine, si are inca doua surori una de aceiasi virsta ca mine si una mai mica.
Pai, vrea si ea la un suc, o inghetata dar mama ei nu-i permite, nu a cerut voie dar ea presimte ceva de genu asta, ca mama ei e severa un pic se spoate de zis.Cum ar trebui sa o convinga pe mama ei sa o lase sa iasa prin oras?
PS.Are 15 ani!
P. S. S Scuzati categoria dar e cea mai vizionata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa o roage si ea ca doar e mare trebuie si ea sa iasa si apropo nu vad ce legAtura au surorile ei in toata povestea asta.

| Kristinake explică:

Uitasem sa mentionez ca surorilor ei seara le permite sa stea mai mult afara adica nu le telefoneaza sa le cheme acasa, dar pe ea da. happy