| baiazid a întrebat:

Buna seara tpu...am o problema foarte grava pentru minesad.am 25 de ani si nu mi se intareste penisul deloccrying. se "scoala" dar ii tot moale. adica, cand incerc sa-l bag se indoaie.....ma poate ajuta cineva? si problema asta o am de cand ma stiu eucrying(. ma poate ajuta si pe mine cineva?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ideal ar fi sa consulți un medic, nu cred ca ar trebui sa te încrezi în răspunsurile de aici.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este de natura medicala.Medicul de familie te poate indruma spre un medic cardiolog sau un internist/generalist.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si penetraza-ti iubita asa cum este el. Ai sa vezi ca odata cu penetrarea, penisul tau se va intari ca un beton.

| minrest a răspuns:

Ăsta e cum se spune impotenta psihică. Dacă ai ajuns sa penetrezi ești pe calea cea buna, penetrezi cu el așa cum e. În scurt timp blocajul psihic va ceda.

| NameHarris a răspuns:

Du-te frate la un specialist el e singur care stie ce trebuie sa faci'winking

| baiazid explică:

Bai frate mi-e jena ca sunt tanar si am deja problame.....cum sa merg la medic? si ce medic?

| baiazid explică:

Si nu-mi sta mult sculata sad