| alexandru_4652 a întrebat:

Buna seara TPU! am o situatie complicata de discutat. fac sex cu iubita mea ore si niciunul dintre noi nu are orgasme. La inceput amandoi aveam dar acum suntem si sub mult stres si nimic. Ce spuneti? ce ar trebui sa facem? o pauza? ( o facem cam des aproape in fiecare zi )

4 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

Da, ai dreptate, ar trebui sa o faceti mai rar.
Veti pune mai multa pasiune, dorinta, daruire si va rezulta mai multa placere si probabil si mult-cautatul orgasm.
Bafta!

| ionut7782 a răspuns:

In primulm rand stresul se lasa in fata usi.in al doilea rand incearca sa mai schimbi stilul de a face dragoste sau pozitiile. incearca ceva nou.nu lasa relatia sa cada in monotonie ca e ca si pierduta.si preludiul sa fie mai lung.cu cat e mai lung cu atat satisfaci mai repede partenera.si fii mai romantic mai pasional.si nu o mai face asa de des ca se va invata corpul asa si normal ca nu mai aveti satisfactie.deci ai de schimbat multe. o cina romantica ceva sunt multe chestii.succes da si flori.

| christinebubu a răspuns:

Poate o pauza va ajuta.
sa faci sex ore in sir e obositor.atat pentru ea cat si pentru tine.
stati cateva zile fara sa faceti sex, si apoi cu siguranta vei aprecia mai mult clipele in care va iubitihee hee

| nuta a răspuns:

Stresul iti da un minus
la fel si faptul ca o faceti zilnic si ore in sir
incercati sa vedeti cateva zile cate rezistati si dupa veti simti din nou acel fiortongue
lasati'va asteptati si nu veti mai astepta mult doritul vostru orgasm