| ShineMe a întrebat:

Buna seara TPU.Am si eu o intrebare. Un prieten de al meu a primit suspendare pe contul sau pun intrebarea aceasta pentru el()Puteti voi sa ii explicati mai bine ce trebuie sa faca pentru prima oara cand se vede cu prietena lui? Ce sa faca daca o saruta sau nu stiu.Eu am incercat sa ii explic dar chiar nu reusesc sa il lamuresc. Daca aveti voi idei va rog dati-mi si mie.Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i ofere o floare, să o scoată la o plimbare prin parc, să meargă la un film la Mall sau la o cofetărie. Cât privește sărutul nu de la prima întâlnire, cel mult un pupic mic și scurt pe obraz.
Pa, pa.

| unione a răspuns:

La prima intalnire mana pe picior...