| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Buna seara TPUsad!
Ce ati face daca ati afla ca persoana iubita are pe alt cineva?
Cum ati reactiona? ce ati face sal aveti din nou?

De curand am aflat ca baiatul care il iubesc are pe alta.
Am parut indiferenta dar in sufletul meu sufar si ma doare.sad
Noi n-am mai vorbit de cateva zile pentru ca am fost plecata dar cand am vorbiit dupa a zis ca i-a fost dor de mine.
Acum nu stiu daca e adevarat ce o zis el ca are pe alta sau nu si poate sa renunte asa de usor adica pana la urma au fost cateva luni care le-am petrecut impreuna si stiu sigur ca m-a iubit enorm sad dar...

Eu il iubesc si as vrea sa ne impacam dar acu nici nu mai indraznesc sa aduc vorba despre asta.straight face
as vrea sa ma apropii de el cat mai mult dar nu stiu cum tin sa zic ca el e o persoana care se enerveaza repede si e orgolios big grin

Baietii in general ati facut vreodata asa sai ziceti la o fata cu care ati fost ca aveti pe alta doar sa o faceti geloasa?sad
Sincer sunt putin confuza dupa toata treaba asta mai ales ca il iubesc si vroiam sa ma impac cu el dar na...

Un sfat ceva va rog frumos sa ma apropii de el sa fie mai deschis cu mine fara mistouri va rog scuze de greseli si dau fundita+vot
Multumec mult.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,e posibil sa fie adevarat ca ar epe alta sau poate a vrut sa te faca geloasa,sa vada reactia ta.Tu il iubesti,dar el oare simte la fel? Gandeste-te ca daca te iubeste, te cauta, iti cere sa va impacati.Nu trebuie nici sa te umilesti pentru el oricat l-ai iubi. Daca ti-a zis ca are pe altcineva, eu una daca mi-ar zice pers. iubita ca are pe alta, mi-as vedea de treaba mea si m-as gandi ca daca ma iubeste tot la mine se intoarce.

2 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante explică:

@Lora am 16 ani daca te intereseaza asa de mult.Si daca vroiai sa ma ajuti ma ajuta-i nu ti-am cerut eu personal sa vii sa`mi citesti intrebarea si sa ma iei in ras.

| ELLSSA a răspuns:

Il pretuiesc si il iubesc atat de mult incat l-as ierta daca ar face asemenea "prostie", pentru ca stiu ca ma iubeste numai pe mine.
Orice barbat inseala la un moment dat, dar trebuie sa fie mai destept ca femeia.Sa stie sa ascunda o aventura.Sa isi iubeasca femeia si aceasta sa nu simta lipsa acestuia.
Daca simti ca te iubeste si vrea sa fie numai cu tine, iarta-l si iubeste-l.Tu esti "sotioara" lui.