| tinkerBELL_2566 a întrebat:

Buna seara tpu.este cineva de pe acest site ginecolog ca am o mare problema:-s si am mare nevoie de un sfat.Va rog din suflet cine are cunostinte in domeniu sa ma contacteze

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Oricine de pe site iti poate da un mesaj privat si sa zica ca e ginecolog doar ca sa iti afle problema si sa iti rada in fata eventual sa posteze si vreo intrebare despre problema ta pe site.
posteaza o intrebare publica si te ajutam cu placere! :*

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu sunt ginecolog, dar sunt medic. Daca ai o problema, contacteaza-ma tu pe mine.

| gigiro a răspuns:

Intreaba-ti prietenii, pentru ca a mai intrebat cineva de un psiholog si nu a gasit.