| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Imi place de o fata si am aflat ca si ea e atrasa de mine, am iesit astăzi cu ea si cu niște prieteni pe afara, ea știe ca o plac si ca vreau sa fiu cu ea, dar nu știu ce sa vorbesc cu ea. cand ne-am pus pe banca, m-am pus lănga ea si pur si simplu ma gândeam ce sa o întreb, despre ce sa vorbim ...degeaba, am intrebat-o "ce faci..." Si dupa gata s-a dus Conversația, ce as putea sa vb cu ea? Ce sa o întreb? Dau funda

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Ai incurcat-o bro, aia a fost sansa ta si ai cotit, iti garantez, alta numai ai, acum ai intrat in lista ei de tipi de evitat.

| picaturachinezeasca a răspuns:

In principiu o intrebi ce vrei sa stii despre ea. Ce ii place, ce-i displace, cum isi petrece timpul liber, ce hobby-uri are, ce are de gand sa faca in viitor, ce isi doreste de la viitor, cum se vede peste cativa ani. Puteti sa va povestiti chestii amuzante din viata voastra. Iar restul cred ca vor mai veni de la sinewinking