| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara TPU!

În ultima vreme am observat că am noroc doar la fete urâte și sunt și un pic plinuțe și asta nu-mi place absolut deloc, iar la fetele frumoase nu am noroc absolut deloc. Iar unii au noroc la fete frumoase crying(. De ce am chimionul asta? Sunt disperat și invidios pe alți băieți.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci am avut dreptate cand ti am spus ca ai pretentii si cauti numai fete frumoase, daca vei continua asa o sa stai singur toata viata, acepta si una mai putin frumoasa ce are? Daca este prea frumoasa nu te vrea pe tine si o vor toti, asa ca acccepta o fata care si ea te acceptă altfel nu vei reusii, si cxei care au prietene frumoase îi invidiezi degeaba, alea nu o sa stea cu ei la innfinit, o luna două un an maxim, si după se despart de ei daca vad altul mai frumos mai bănos.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi in Ucraina alea sunt superbe.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu esti perfect?
Esti inalt, subtire, frumos si inteligent?

| sierra1 a răspuns:

" am noroc doar la fete urâte... De ce am chimionul asta?"

cine se-aseamănă, se adună

pese - "chimionul" îl folosești in supă de ex. nu in a-ți caracteriza soarta

| Goete a răspuns:

Karma

| Crackman a răspuns:

Asta este darul tau sa ai succes la fete urate cu suflet bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, fetele frumoase au si standarde inalte. Probabil din anumite motive, tu nu te incadrezi in standardele lor.

| FredericChopin a răspuns:

Cum arata fata perfrcta pentu tine ca alea din reviste asa ceva nu gasesti nu aici in Bucuresti nu azi sau poate daca cauti bine ai RABDARE sau du-te la prostituate succes

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Corect

| Marian12123 a răspuns:

Ști care este faza, dacă sunt plinuțe nu contează ce Doamne (ești băiat sau bărbat), contează sa te înțelegi. Acele fete de care zici tu sunt bune la sufet ce te vor iubi adevărat, restul sunt mai blăstămate le plac băieți ce arata bine pentru ele. Ce au alți fură și tu puțină meserie. Asa am fost și eu, prinde frate experiență cu așa fete apoi vin și alt fel de fete de care îți plac ție. Eu am umblat cu fete frumoase super în corp, dar am obs dacă nu au minte nu îmi plac, mai bine una simplă ce ma înțeleg cu ea și este ceva serios. Tu alegi, schimbă ceva la tine cumpărați haine noi, du-te la sală nu mori, aranjeazăte, fi curat, sa ai o atitudine bună.