| Silviu1993 a întrebat:

Buna seara TPU.Sunt un tip mai timid am 17 ani sunt inca virgin si nu am prietena.As vrea sa stiu daca imi pot gasi jumatatea pe acet site. voi ce credeti, chestia e ca fetele de la mine sunt cam usuratice cea ce mie nu imi place la o fata.happy... dau funda la cel mai bun raspun!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cauta pe net ca nu iese mai niciodata bine.Mai ales pe site-uri pe care multi intra sa isi bata joc.

Uita-te in jurul tau,trebuie sa fie o fata asa cum iti doresti tu,indiferent daca e mai mica sau mai mare ca tine,daca e aproape sau departe de satul tau...

Ia sfatul meu in considerare: tu vrei o relatie serioasa,in care sa poti tine in brate,saruta,mangaia persoana iubita,lucru care n-o sa se intample pe mess sau alte tampenii. Cand ti-e dor de ea, ce faci? Pui emoticoane cu hug-uri?hee hee E penibil, crede-ma!

Foloseste farmecul din dotare si cuceresre o fata cu tot ceea ce reprezinti tu!

| ascovit a răspuns:

Buna Silviu!

In primul rand trebuie sa spun ca sunt, nu stiu cum sa spun, uimita ca mai esti virgin la varsta de 17 ani. Bravo!

In al doilea rand nu sunt interesata de tinelaughing. nu te cun si nici nu vreau sa te cunosc mai mult avand in vedere ca:
- TPU nu este site de matrimoniale
- Pe TPU sunt multe persoane care vor sa ii ia pe altii la mistolaughing), si nu as vrea sa iau si eu la misto, dupa sa spui la toti de pe site ca sunt neserioasa, etc etc etc etc.

Nu cred ca itivei intalni jumatatea pe acest site.

| Maria_7883 a răspuns:

Buna Silviu! Sa stii ca "sufletul pereche" il intelnesti acolo unde nici nu te astepti,asa ca nu poti fi intrutotul sigur ca iti vei gasi jumatatea aici. Daca vrei sa gasesti o fata serioasa te poti duce la o biblioteca,la un magazin de carti prin ceainarii, sau prin parc(vorbesc serios, nici nu stii cate releatii s-au infiripat asa).Eu nu cred ca este un lucru rau sa fi virgin la 17 ani, ai toata viata iniainte si nu trebuie sa iti incepi viata sexuala doar fiind presat de anumite prejudecati sau propia-ti dorinta de a experimenta asta.Trebuie sa fi pregatit atat psihic cat si fizic de lucrul asta si sa constientizezi ca odata cu actul sexual in sine vin si anumite responsabilitati.Eu zic sa mai reflectezi asupra acestui fapt.Numai bine!

| blondu_9020 a răspuns:

Ma omule pana la varsta asta ce ai pazit? fac pariu ca ai stat in casa si ai jucat cs sau ai pierdut timpu aiurea.cam gru sa gasesti fata potrivita.de ce zic chestia asta? pentru ca tu daaca iese-ai in oras, in discoteci aveai ocazia sa cunosti tot genu de fete si sa stii ce caracter au fiecare asa iti era mai usor sa iti alegi o fata potrivita. daca vrei da-mi add la rubio_blondu2000 si iti dau mai multe sfaturi

| Silviu1993 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! sunteti de treaba!