| BruNNeTu a întrebat:

Vreau si eu niste alinturi pentru prietena mea. Pe ea o cheama Ana.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Pai uite,nu prea e ok sa ii spui anutza sau anushca sau anita,etc,poate o s se simta jignita sa o strigi"anutzooo"laughing
spune-i iubi,puiule,puisor,ingeras,iubirea mea,dragoastea mea,mata mea,iubitica,fluturas,printzesa,mami,bebe, bombonica,gurita,sufletel,albinuta,furnicuta, papadie, capsunica!

2 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat de la numehappy
Un alint dragut si amuzant este puta mica
Sau eventual pui
Daca vrei sa o faci sa se simta speciala spune-i dragostea mea
In nici un caz sa ii zici anutza sau ceva de genul asta
Sunt fata si stiu ce ne place si ce nu
Faci cum vrei
Pa pa!

| viruusell a răspuns:

Scumpa mea` iubiriicea mea pisicuta mea, puiutzul meu,bebe mic, scump, fetita mea dulce (frumoasa, iubita)floricica, ciocolatica, puta`, nu stiu` sper sati placa Ana se numeste si sora mea si nu-i prea place so alint cu Anutza sau Anitahappy :*