| Anemarrie124 a întrebat:

Buna Seara TPU:X
Mi-ati putea da si mie cateva sms de noapte buna pentru iubitul meu, nu prea siropoase dar dulci asahappy
Cel mai frumos primeste fundahappy fara caterinatongue

7 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Azi dimineata ai fost primul meu gand. Acum vreau sa adorm cu gandul tot la tine.
Noapte buna pui sa visezi puriceii care te saruta pe gurita :*
Sper sa te fi ajutat.
Pa, pa.

| RetardedRacoons a răspuns:

Dormi linistit, FNI vegheaza pentru tine! E un clasic, nu ai cum da gres.

| erema a răspuns:

Ce comică eşti. Lumea vine aici să se plângă-au inimile frânte, iar tu vrei mesaj dulce de noapte bunălaughing

| Anemarrie124 explică (pentru erema):

Draga mea daca nu-ti convine Ceao~! Aici nu e vorba nu-mai de inimi fante s-au alte prosti. Categoria se refera la mai multe lucruri. De curioziitate, cati ani ai?

| erema a răspuns (pentru Anemarrie124):

18. Nu înţeleg de ce te-ai enervat

| Anemarrie124 explică (pentru erema):

Nu m-am enervat... dar daca nu ai raspun la intrebare nu avea rost sa publici acel raspuns,, al tau"