| bbbbbbbbbbb a întrebat:

Buna Seara! Trebuie sa vorbesc pe mess cu fata pe careo plac si nu pre stiu cum sa o impresionez si ce sa vorbesc cu ea! ma puteti ajtua va rogbig grin? astept raspuns cat mai bunbig grin

6 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Sugereaza-i un film bun, cum ar fi "Apa pentru elefanti". Intreab-o ce mai face, daca intra pe jocu cutarescu...depinde cati ani aveti.
spune-i ca Fericirea este cheiaa vietii sau chestii de genu...
succes
funda?
ma poti ajuta ce sa vb pe mess cu baiatu de care-mi placE? daca esti baiat ar trebui sa stii...

| ღAnonimღ a răspuns:

Inafara de football, ca as parea o proasta in fata lui (nu stiu nimic despre asta//.)

| Skylar a răspuns:

Intreaba ce ii place, si latot ce ii place aprofundeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa o intrebi cum merge cu scoala ce muzica asculta si incet incet o sa iti vina idei ce sa discutati sper ca te-am ajutat app tu cati ani ai?

| novecode a răspuns:

Stai calm uite cum faci si sa nu fi timid:ii zici simplu salut si ce face... o intrebi cum se simte dupa ce iti raspunde ii zici sa va intalniti la un suc ori o intrebi cat la suta ii place de tine si dupa ii zici si u dar sincer.Credema asa am facut si eu si a iesit totul bine.Mia facut placere sa te ajut

| InGeRU a răspuns:

Ii spui ca esti fotbalist...si astepti sa vezi ce zice fata