| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor!

Multă lume îmi spune, dar tu ce de nu ai iubită? Băiat așa drăguț să nu aibă iubită? Și eu le spun că nu am noroc în dragoste, nu mi-am găsit persoana. Mă simt nașpa in situația asta când mă întreabă lumea, la fel și unele fete la liceu care au iubit mă întrebă crying(

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Norocul ti-l faci singur!
Inveti sa vorbesti frumos, sa te comporti frumos, sa te imbraci adecvat si vei vedea ca ai sanse la cele care te plac si ele, evident.

Ce ma surpinde pe mine este ca ai facut o obsesie din a sta pe internet si intreba pe toata lumea de ce esti singur, cand pe internet nu poti sa gasesti nimic, daca nu iesi din casa, sa agati fete reale!

Fiind clasa a XII-a ma gandeam ca ar trebui sa fii obsedat cu invatatul pentru BAC, dar pare ca pe tine nu te intereseaza deloc examenel de la BAC, de ce?

| FredericChopin a răspuns (pentru Violleta2022):

Iti spun ei SINCER cand esti SINGUR nu te mai intereseaza NIMIC lasa bacul lasa tot adica NA a fi SINGUR MEREU...e ca si cand...Eu il inteleg ca am TRECUT si eu prin ASTA

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cele care au iubit și te întreabă, te vor.

| LonelyGuy92 a răspuns (pentru sadrian46):

Baliverne, ce vrei tu sa spui de fapt e un fel de as fi iesit cu tine dar am iubit, in functie si de cum a pus el problema nu poti sa le zici tu la 10 fete ce au prieten sunt suparat ca nu ma vrea nicio proasta ca mai apoi ele din mila sa iti dea de inteles ca te-ar fi vrut de erau singure

| oglindasultanului a răspuns:

Hmm thinking stai ca abia m-am trezit. Mi-a zis cineva pe quora, ca nu ieseam destul ca sa cunosc oameni. Din multe discutii de aici, am realizat ca ceea ce "nu merge" de fapt este apropierea fizica, conteaza persoanele de care esti inconjurat, care sta aproape de tine in realitatea fizica si cum va cunoasteti. Conteaza ce vor "fetele" care sunt pe acelasi spatiu unde te afli, si ce poti oferi si tu. Cand bagi pe cineva in seama, va fi interpretat, daca este o gluma poate fi luata in serios dupa cum considera ei, cand vorbesti serios nu te vor auzi daca nu le convine ca asa ceva sa fie din partea ta. Nu ti-ai facut prietena, pentru ca ai adunat dusmani pe unde ai trecut, si se ocupa ei cand nu esti atent.

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
In primul rand nu trebuie să îți pese de ce zice lumea despre tine.Pana la urmă nu trebuie să dai socoteală în fața nimănui.
Și nu mai zi că nu ai avut noroc in dragoste că nu cred că e așa.Probabil ești un băiat mai rafinat și nu preferi chiar orice fata.

| 120bulevard a răspuns:

Baga-te si tu pe o fata din asta combinata, fura ce poti cat poti ca esti tanar. Ia-le pe toate de proaste si lasa-le cu buza umflata dupa ce iti faci treaba, ca toate fetele sunt la fel in afara de cele pocaite

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru 120bulevard):

Nu toate sunt la fel -_- termina cu prostile

| 120bulevard a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Tu esti onur1997 ala crezi ca nu te stiu?

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru 120bulevard):

1997onur idiotule ai scris invers și dat sunt eu care este problema?

| Danny28 a răspuns:

Nu îi luă în seamă. E mai bine fără iubită și spun asta fiindcă am avut și eu până sâmbăta trecută când mi-a dat papucii din stupidul motiv că nu mă place maică-sa (și nu, nu e minoră dacă asta crezi). Înainte de treaba asta îmi tot zicea zilnic că mă iubește nespus, că vom fi împreună toată viața și că vrea să își întemeieze o familie cu mine. S-a observat ce mult m-a iubit... Mai bine singur și fără stres.

| FredericChopin a răspuns:

Cati ani ai? Stai linistit eu am ....deja cu 2ani mai mult si tot nu am na daca acum la fete le place doua cat 1 cocalarii cu bani masini etc (bine alea stau cu ei doar pentru BANI) si 2 aia cu MUSCHI bine facuti cu BMW etc a si mai sunt alea mai "SIMPLE " care se gasrsc destul de greu a si ferele care te intreabadaca ai iubita pai alea te considera SEXY bagate n vorba una alta poate...Sau daca nu merge ce da domnule nu am iubita ce o sa gasesc eu una Intelegi totul e DOAR despre cum te puitu in ecuatie intelegi?

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Pe bune plângi după o femeie-_- patetic

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Dece mi-am dat cerere ce vrei de la mi e? Ce ai cu mine?

| 120bulevard a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Ce ai de esti asa speriat? Hai sa ne impacam cu o doza de Fanta fratioare, te astept pe scara la cazino.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru 120bulevard):

Vai de capul tăulaughing)))) dacă ma faci sa trec pe acolo ești halit laughing)))) te alerg tor cazinoul ăla o sa regreți ca mai văzutlaughing)

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Lasă înjurăturile vino sate vad fata i fata happy sa vad dacă mai poți sa ma înjuri așa și în realitatehappy

| Maraa345 a răspuns:

Ohhh, ce tristutt...
Parca-mi vine sa plang.
Norocul asta cred ca ti-l faci singur.

| LonelyGuy92 a răspuns:

''la fel și unele fete la liceu care au iubit mă întrebă'', aici sunt doua optiuni ori unele si-ar fi dorit o relatie cu tine ori fac misto de tine de situatia in care te afli dar as inclina spre a doua situatie mai ales daca le foot altii BAFTA