| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor!

Nu mai suport chestia asta de fiecare dată când vorbesc cu o fată pe Facebook pe Instagram sau pe Snapchat îmi spune că ați vei găsi și tu o iubită, doar trebuie să ai răbdare, toate la timpul lor și îți vei găsi și tu o iubită la momentul potrivit. Nu mai suport asta, mă doare capu când văd asta. Eu am 19 ani și nu mă pot bucura și eu de o fată așa cum se bucura alți băieți, de ce eu crying, până acum la vârsta asta nu prea am avut parte de fete, altă lume îmi spune vei avea. Dar frate nici în halul asta să mă țină o relație mai mult de săptămână, de exemplu de luni până joi. Văd multe fete frumoase prin oraș și când le văd mă cuprinde tristețe că nu am noroc crying

Nu știu ce se întâmplă!

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu stii sa le vorbesti ca sa nu iti mai raspunda asa.

| Violleta2022 a răspuns:

Uneori ma intreb daca chiar ai 19 ani sau numai 5 ani, fiindac ti s-a spus in nenumarate ori aici, pe TPU, sa NU mai cauti fete pe FB, Instagram sau alte site-uri online, ca nu vei avea parte de nici o relatie.
Fetele adevarate sunt pe strada in magazine, la scoala, la plaja, la servici, in autobuze, parcuri samd.
Daca vrei o relatie REALA, atunci lasa naibii internetul si iesi pe strada sa cauti fete.

| Violleta2022 a răspuns:

@ Danny28

Daca pentru sute de ani agatatul fetelor s-a intamplat pe strada, de ce crezi tu ca acum nu este posibil?
Doar pentru ca tu esti incapabil sa agati pe cineva in viata reala?

Treziti-va la realitate, ca de aia sunteti singuri si incapabili sa va faceti relatii!
Lasati naibii "online-ul" ca acolo nu-i decat minciuna si pierdere inutila de vreme.

Ia de invata de la oamenii maturi, cu experienta de viata, ca sa te destupi la minte, fiindca ajungi la 30 de ani virgin, singur si depresiv.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum faceti bah voi zici ca sunteti maicamea si aia la fel, daca o intreb ca nu e bine sa mearga pe banda asta ca merge pe contrasens spune ca n-are nimic si sa da inainte, la fel si tu, cred ca sunt sute mii de videoclipuri in care sunt intrebaTE fetele ati vrei sa fiti abordate pe strada si ele zic NUUUUUU dar vine violeta si zice DA

| Violleta2022 a răspuns:

Un alt handicapat?
Si te mai miri de ce nu se uita nici o femeie la tine...

| sierra1 a răspuns:

~Văd multe fete frumoase...mă cuprinde tristețe că nu am noroc~

cum spunea și colegul - mai jos - dar cele urâte, nu-s de tine?

https://www.tpu.ro/......umoase-si/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai suport asta. Cum simți că nu mai suporți?
și nu mă pot bucura și eu de o fată. De ce nu poți? Dacă nu poți, ia praf de putut.
că nu am noroc. Ei, da, faci parte din cei ce se bazează pe noroc, pe destin, pe zodii, pe - să îmi țină mama lumânarea. Ce faci dacă ești sub pomul oprit? Stai să-ți pice pară mâlăiață în gura lui Nătăfleață. Și apoi te apucă plânsul și tristețea.
Asta SE întâmplă. SE, adică de la sine. Fă și tu ceva dela tine, să poți spune apoi. Eu am făcut, eu am greșit, dar mă corectez și continui.

| anonimuIl a răspuns:

O relație de 2 zile înseamnă așa - mergi sâmbătă seara undeva și pleci cu una și faceți sex beți amândoi până cădeți în cap.
Peste 2 zile tu NU mai răspunzi la telefon când te sună ea.
Deci - o iei de la capăt sâmbăta viitoare cu altă relație de 2 zile.
O săptămână e prea mult să stai cu una după ce te-ai culcat cu ea din prima zi.

| anonimuIl a răspuns:

De luni până joi NU merge relația de 2 zile.
Schimbă programul de sâmbătă seara până luni și ieși mai avantajat că e mai scurtă relația cu 2 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, poți să le spui acestor fete de pe aceste rețele de socializare ce le-ai spus acum căci nu ai bucuria unui băiat care sta cu o fată sau că nu ai avut parte să stai mult timp lângă fete, știu și eu că toate fetele din ziua de azi se comporta foarte urat cu băieții iar peste 20 de ani 100% că vor fi lesbiene unele, continua să socializezi și nu atrage atenția la toate fetele căci tu văzând așa ceva te stresezi și poți avea atacuri de panica sau depresie din cauza unor alintături, știucă majoritatea fetelor care au surori se comporta urat cu unii băieți dar tu ignorate și nu te vei stresa, continua și socializează cat mai mult caci vei găsi una care te accepta așa cum ești cu bune și cu rele.
Sper că te-am ajutat happy happy

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Majoritatea sunt deja lesbiene în ziua de azi și au ură pe toți bărbații din univers, de parcă i-ar fi testat pe toți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny28):

Ai totala dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine că te bucuri de viață și sănătate că astea-s mai importante.winking

| LonelyGuy07 a răspuns:

Inseamna ca daca te apuca aproape 30 la fel o sa te arunci de pe block cum a facut ala cu tik tok-ul laughing), mai urma sa iti zica alea daca nu aveam prieten ti-as fi dat o sansa, dar au zis sa nu isi bata poola prea mult de tine happy

| Danny28 a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Și uite ce sfaturi îi dă Violleta aia. Îi spune să agațe fete pe stradă că va avea succes acolo. Nu știu în ce secol trăiește femeia aia, dar habar n-are că dacă încearcă omul să agațe pe stradă, are mari șanse să fie bătut sau să se aleagă cu dosar penal de la poliție.

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

S-a uitat la Fara Sens Tv cu Loren Loghin femeia iart-o nu stie ce zice laughing)

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

Poate incerca, nu a zis nimeni NU, dar e destul de greu si cu minorele din ziua de azi, daca nu arati bine, am vazut cand am fost la restaurant acum o zi la o nunta niste focoase la 1, 60 chelnerite nu era niciuna fara verigheta pe deget laughing) da bune rau

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Danny28):

Pai ce ai vrea sa faca si astia pe aici, poate se omoara asta din pricina asta si o sa il aibe pe constiinta, personal mi s-ar parea cea mai mare umilinta sa imi zica un anumit numar de fete aceiasi chestie o sa gasesti si tu pe cineva dar din pacate toate cu care ai vorbit facem parte din alea 90% de femei de pe glob care nu te vor, bafta cu restul de 10% ca in pungile alea de pufuleti cu surprize

| Danny28 a răspuns:

Alea sunt niște scârbe lingușitoare. Aia e minciuna lor prin care să te facă să înțelegi că nu ești bun pentru ele, că nu le atragi. Am auzit și eu așa ceva de multe ori, crede-mă, asta până când mi-am băgat picioarele și n-am mai vorbit cu vreo fată. După mine pot să și-o tragă cu toți cocalarii că nu mă mai interesează. Eram bun doar să le vindec lor traumele din fostele relații cu băiețașii de cartier.

| iKOSTIN a răspuns:

Probabil ca esti urat! Dupa mine femeile se uita oriunde merg si nevasta mea e geloasa si mereu imi spune caci casnicia cu un barbat frumos ii da dureri de inima! E clar! Faci ceva cu fizicul tau sau te uiti dupa urate! Sau le cumperi daca ai bani!