| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara
Unde as putea sa ascund tampoanele de mama mea(in sejur),ea nefiind de acord cu ele
Multumesc,

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ce redusa! Mama ta, desigur!

| BeagleLover a răspuns:

Cum adica nu e de acord cu tampoanele? Nu inteleg. Si ea le-a folosit, si tu trebuie sa le folosesti. Daca prefera sa spele 4 perechi de lenjerie intima zilnic n-are decat, dar trebuie sa te mentii curata. Inca nu inteleg de ce trebuie sa le ascunzi, ca doar nu e vina ta ca te-ai nascut fata. Pa, pa. big grin

| anonim_4396 explică (pentru BeagleLover):

Iti mutumesc pentru raspuns
Da, este adevarat ceea ce spui tu insa tampoanele nu i se par ok pentru ca se pot intampla,, accidente" in opinia ei.