| Stefania a întrebat:

Unde va place mai mult sa faceti baitza?batting eyelashes. In vana sau sub dus?batting eyelashes. Ce aveti acasa?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

In uluc.laughing

| Alisa a răspuns:

Am si dus si vana. Imi place mai mult la dus, si atunci cand vreau sa stau mai mult si sa ma relaxez, aleg vana.
Numai bine!

| Vizitiul a răspuns:

N-am mofturi, sunt multumit ca posed apa curenta si curent. Modul in care ma spal este irelevant.

| Malvina24 a răspuns:

Eu am si dus si vana! dus fac zilnic dupa ce vin de la scoala si sunt obsita iar in vana stau cand vreau sa ma relaxez, imi pun sare de mare, daca sunt cu iubi pun lumari si petale de trandafiri, si facem ceva misto cu mult spumant... odata eram cu el si am pus din greseala prea mult spumant de nu mai puteam vedea de spuma- a fost amuzant -ne-am batut cu spuma...ma usturau ochii apoi!

| Barajag a răspuns:

Eu am jacuzzi si dusbig grinImi place sa ma balacesc in amandouahee hee

| LoLo a răspuns:

Buna...

da imi place sa ma balacesc in apatongue...si sa fac baita intr'una

am si vana am si dus...depinde in ce stare sunt, adica daca sunt mai grabita fac sub dus, dar daca vreau sa ma linistesc si sa stau cat mai mult in apa fac in vana...

a wai ce imi place :*

| masly a răspuns:

Conteaza?laughing covata:rolling on the floor

| catalinutz1288 a răspuns:

Afara in ploaie. Asa nu mai trebuie sa platesc si apa happy