| 258D a întrebat:

sexu include si saruturi pe tot corpul, imbratisari, etc?

Răspuns Câştigător
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna.Nu sexul nu include imbratisari, sarutari etc. vorbind aici de sexul d.p.d.v fizic.D.p.d.v sentimental, da inainte de inceperea propriu-zisa a actului sexual este nevoie de aceste lucruri.(preludiu)foloseste la excitare si umezirea partilor genitale.Sarutarile pot exista si in timpul actului sexual(depinzand de pozitie)dar si dupa.(postludiu) sper ca te-am ajutat.happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sigur ca da.

| Dash a răspuns:

Doar daca vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| vrrra a răspuns:

Da, se numeste preludiu.

| andu_9113 a răspuns:

Numai daca vreti...:p

| Andreea357 a răspuns:

In general da...dar faci cum vrei uh nu te obliga nm sa o saruti daca nu vrei

| bebetho a răspuns:

Include ce vrei tu.

| Eşarfăăă a răspuns:

Normal că da.

| maria_6773 a răspuns:

Nup

| baubau501 a răspuns:

Normal ca da