| emma87 a întrebat:

simt nevoia sa citesc o parere despre ceea ce tocmai mi se intampla : m-am indragostit de baiatul celui care, in tinerete, acum 20 ani, a fost iubitul mamei mele happy sentiment reciproc, mi-a marturisit. nu stiu cum ar fi privita o posibila relatie de ambele parti adica de familiile noastre, avand in vedere ca se stie despre iubirea mamei mele si a tatalui lui. sad? eu decid, desigur, parerea voastra este ca un mic ghid, sa spun asa.mersi

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ai grija sa nu-ti fie frate.ca ai pune-o de-o telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va iubiti luativa ca acu se pote vba aia rolling on the floor

greece12
| greece12 a răspuns:

Mama ta si tatal lui, vor fi de partea voastra.In sinea lor,isi vor confirma inca o data ca ar fi trebuit sa nu se desparta atunci, ca uite, genele se atrag...
Curaj!