| Llolal a întrebat:

Sincer nu stiu ce sa fac sunt derutata...trista, suparata.
Povestea e cam asa: Un prieten de la scoala mi-a cerut sa fiu cu el si am acceptat.Am stat cateva saptamani cu el mi s-a parut ok si incepusem sa tin la el.[Poate ca si el la mine] asa si azi s-a cam,, Sfarsit" totul a avut loc o cearta din cauza ca: Imi zicea mereu de ce nu il sun ca ce e cu mine ca daca am pe alt cine chesti din astea.Eu chiar m-am enervat si i-am inchis telefonul de tot l-am deschis nu i-am mai raspuns.Si azi la scoala am fost cam trista ca ramasesem certati si el parea pur si simplu fericit nu stiu asa il vedeam in pauza se dadea la una.Si normal ca m-am intristat si mai tare si am inceput sa plang fara sa ma vada el pentru ca stateam in baie.laughing Colegele au fost alaturi de mine oarecum straight face. Si pana la urma cand am ajuns acasa m-a sunat iarasi i-am raspuns eu eram foarte suparata trista cum sa zic s pur si simplu dintr-o data ne-am despartit. Mia parut rau nu stiu nu pot fara el chiar mi-a cerut sa ramaneam amici am acceptat dar nu-s tiu daca pot asa ce sa fac sa accept situatia? sau? Nu stiu am nevoie de sfatur
i. Dau funda promit sad

5 răspunsuri:
| Azkadella a răspuns:

Vorbeste c el spune-i ca vreti sa va impacati zi-i sa iti mai dea o a doa sansa si nu va regreta. spune-i cat de mult il iubesti si ca iti pare rau ca de caum incolo vei avea grija sa te porti frumos cu el si sa il suni mai mereu:*te pup si fa ce ti-am zis va merge cu siguranta

| Octaviana_9832 a răspuns:

Daca dupa chestia asta nu a putut sa te ierte inseamna ca nu te meritawinking.
Asta nu e o mare greseala, se poate acorda o a doua sansa ca sa se repare si daca chiar tinea la tine nu te lasa pentru asa ceva. E o prostie sincer! Scuza`ma dar chiar asa e.
Bine ca nu ai ajuns prea ''dependenta'' de el... asa ca te-as sfatui sa-l lasi la o parte pentru ca nu merita dupa spusele tale [ca s`ar fi dat si la alta si el arata ca e fericit fara tine]. Incearca sa-l uiti combinandu`te cu cineva care chiar te merita sau mai bine las`o balta cu baietii pentru o perioada. Asta ramane la alegerea ta.
Acum sper sa alegi raspunsul corect pentru tine si sa intelegi ce am vrut sa-ti transmit.
Succes! happy.

| pinkrulz1994 a răspuns:

Am patit-o si eustraight face...nu merita... e greu dar uita-lstraight face

if u need a hug i'm here big hug >big grin

| MoNey_6061 a răspuns:

Pai si tu.nu crede ca numai el o sa te sune.mai trebuie si tu sati bati capul.si normal baiatu facea tot posibilul. te suna si tu nu si ink mai ai pretentii?

| DyyDyy0617 a răspuns:

Eu sp ca dk ar fi tinut sincer l u, ar avea incredere in tine! NU merita asa un baiat! Si n us-ar fi dat l alta si ar fi incercat tot posibilu sa va impacati! Sper ca te-am ajutat