| SecretLover10 a întrebat:

sper ca ma veti putea ajuta. DEci e o fata care e fosta iubita a prietenului meu. EA ma iubeste si a zis ca vrea sa fim impreuna, si mie imi place mult de ea, insa eu cu prietenii mei am vorbit sa nu fim cu fostele iubite si nu vreau sa imi stric prietenia. nu stiu ce sa fac.Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ochii văd, inima cere! Unde este păcatul?
Pa, pa.

| CandyES a răspuns:

Pai mai intai asigarate ca ia chiar te place, ca oricum pana la iubire trebuie strabatuti cativa pasiwinking. Se poate sa o faca ca sa se razbune pe fostul ei iubit, si sa se foloseasca de tine ai grija, ati facut bine cand ati hotarat sa nu fiti cu fostele unuia dintre voiwinking u asigura-te ca te place si dupa aia vezi cum rezolvi! happy

| Katty009 a răspuns:

Poi poate ar trebui sa vorbesti cu prieteniii tai si sa le spui ce simti... si daca ei vor fii prietenii adevarati te vor intelege. Si apoi vorbeste si cu ea...love struck