| Brioşicazburătoare a întrebat:

Buna happy
Sper sa aveti rabdare sa cititi tot.Am o "problema" cu baietii daca pot sa o numesc asa.Sa va spun despre ce este vorba : Mi-a placut de un baiat de la mine din clasa, iar dupa cateva zile am aflat ca si el ma place, dar pur si simplu intr.o zi nu am mai simtit nimic pentru el.De atunci au inceput "problemele".Mi-a placut apoi de un alt baiat din clasa, dar la fel, intr.o zi nu am mai simtit nimic pentru el. Dupa ceva timp, m-am indragostit de un baiat.Imi placea asa mult si speram sa fim impreuna dar toate 'sperantele' mi s.au spulberat cand am aflat ca are prietena.Am suferit ceva timp pentru ca imi placea atat de mult de el si trebuia sa.l uit. Apoi, la o petrecere am cunoscut un tip foarte dragut cu care am petrecut ziua impreuna am ajuns sa ma indragostesc si de el dar am suferit la fel ca prima data cand am aflat ca urma sa plece din tara straight face. Cand a inceput scoala, m-am indragostit din nou de baiatul de care v-am spus a doua oara.Si el ma placea putin si eram aproape impreuna dar nu am reusit nimic.Am suferit iar cand am aflat ca si acesta urma sa plece, dar nu din tara, ci din oras.Pe acesta l.am placut si inca il plac foarte mult, dar singura modalitate sa il uit era sa ma indragostesc de altcineva.Am facut.o dar cand am vorbit cu el, mi-a spus ca nu e interesat.Am suferit si acum pentru ca il placeam si pe acesta destul de mult.
De fiecare data cand m.am indragostit(in afara de baiatul care aflasem ca ma place, dar nu l.am mai placut eu) am suferit dintr.un anumit motiv.
Stiu ca pare stupid, dar nu stiu ce pot face sa nu mai sufar atat. Daca, cunosc un tip si ma indragostesc de el, pur si simplu nu il pot uita.
Voi ati fost vreodata in situatia mea? Daca da, cum ati reusit sa scapati de suferinta?
Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi tot, si sper ca ma puteti 'ajuta' happy.

4 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Ce povesti de dragoste au unii sa fiu al naiba laughing.

| benga94 a răspuns:

Mda parerea mea ar fi ca trebuie sa te indragostesti mai cu atentie sa zic asa, mai intai vezi ce e cu baiatu respectiv daca are vreo relatie si dupa sa pui sentimente si altele, altfel nu prea ai cum!

| forsaken99 a răspuns:

Da dar eu no pot uita.tongue

| Brioşicazburătoare explică:

Cand am spus : ''Am facut.o dar cand am vorbit cu el, mi-a spus ca nu e interesat.'' ma refeream la faptul ca am reusit sa ma indragostesc de alt baiat, mi.am facut curaj si am vorbit cu el dar din pacate nu era interesat.
Am explicat asta pentru ca se poate intelege si altceva.