| iΌĄηηĄ a întrebat:

sper sa nu ma luati la misto. dar de la o vreme incoace am observat ceva la iubitul meu.Mereu cand ma saruta ii miroase gura a lapte stricat. Dar mie jena sa-i spun in fata, poate se supara sau numai vorbeste cu mine.
Fundita celei \celui care imi da un sfat bun.:-D

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu i-as spune,direct,nu m-as condamna singura la un asemenea chin!
Daca nu vrei sa-i spui,cumpara gume de mestecat si baga-i in gura cateva!
Deschide o discutie despre noua periuta de dinti pe care ti-a luat-o mama ta sau despre o pasta de dinti excelenta pe care ai incercat-o la verisoara ta sau,si mai evident,povesteste-i ca iubitului vecinei tale ii miroase gura,posibil sa inteleaga ca e si el in aceeasi situatie si scapi de tortura asta!
Nu suport mirosurile umane provenite din lipsa de igiena, le consider lipsa de educatie si respect fata de propria persoana, in primul rand!

2 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Ofera-i o guma atunci cand te intalnesti cu el.

| Amelya02 a răspuns:

Cand va intalniti, serveste-l cu guma orbit in timp ce iei si tu.