| ghhhshs9008 a întrebat:

Sperma trece prin haine? Adică e posibil sa fii însărcinată dacă ambii sunt îmbrăcați dar el își dă drumul?

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Dacă ejaculează acid sulfuric este posibil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic este considerat ca fiind aproape imposibil, insa nu te-as sfatui sa incerci pentru a testa cateste de adevarata afirmatia. Fiindca spermatozoizii sunt microscopici si continuti in lichidul spermatic, daca respectivul lichid trece prin tesatura in mod absolut sigur urzeala materialului din care este confectionata imbracamintea este imposibil sa devina un filtru prin care sa nu poata trece spermatozoidul impreuna/odata cu lichidul spermatic. Nu cred ca multi ar fi de acord si ar accepta sa experimenteze asa ceva. big grin

| vocea a răspuns:

Sperma nu trece prin haine deci stai calma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai mă?, Doamne ce prostime de idiotienie de nici n-am cuvinte.,...Of Cerule si Pamantule fa exmatriculari prin scoli.

| Randomuser2000 a răspuns:

Depinde, daca porti gucci nu trece nimic

| cikone a răspuns:

Cum sa treaca sperma prin haine?!?!

| Gafsfsh a răspuns:

Nu,sperma nu trece prin haine, nu există nicio șansă de a rămâne însărcinată în felul ăsta.