| baby_8989 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac.Este un baiat(Silviu) cu care am fost acum vreo 5 luni.Am stat impreuna 3 luni insa am mai fost si inainte si totul a fost ok m-a iubit l-am iubit insa ne-am despartit fiindca am cerut eu o pauza deoarece am cunoscut alt baiat(Iulii). Problema este ca primul act sexual l-am avut cu acest baiat Iulii insa dupa aia desi nu eram cu Silviu s-a intamplat si cu el insa doar s-a intamplat si dupa ne-am certat rau de tot...De tunci ne-am mai sarutat de cateva ori si a avut si alte prietene insa se mai uita dupa mine iar eu il vreau din nou. Vreu sa il fac sa se intoarca la mine.Ma puteti ajuta cu ceva?

2 răspunsuri:
| Marius2011 a răspuns:

Aici si u ai fost km. pai daca baiatu te iubea la ce dracu l-ai lasat pentru altu? ca sa te sparga ala si sa te lase. felicitari.tot ce poti sa faci ar fi sa discuti cu el ca regreti dar nu lasa prea multe sentimente sati scape deokamdata ca poate te ia drept fraiera. putin cate putin mai intalnitiva discutati intra in vb cu el daca el nu vrea. si totu se rezolva. desi nu e frumos. fara suparare daca ala te iubeste la ce pui mei iti trebuie pauza.

| kassandra1 a răspuns:

Daca zici ca inca se uita dupa tine si a fost de acord sa va sarutati eu sunt 100% sigura ca mai e o sansa sa fiti impreuna.el inca te place.succes si sa ne spui daca ai reusit. pupici