| andreea_9164 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot uita un baiat cat mai repede? Cat mai multe raspunsuri va rog frumos happy.

14 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai daca iti gasesti altu vei fi ocupata si nu vei mai avea timp sa te gandesti la ala! succes!smug

| alone a răspuns:

T combini cu altu

| cristina a răspuns:

Distreaza-te
pune-ti tu singura in cap : de azi o sa-l uit orice s-ar intampla
chiar nu merita sa stai sa suferi dupa nimeni. daca el merita nu te facea sa suferi.
deci in concluzie nu merita
du-te distreaza-te cu prietenii
fa-ti cat mmai multi prieteni
gandeste-te nu se termina lumea la el... da intr-adevar e greu stiu... dar fiecare trecem prin chestii de genu poate altii chiar mai rau. deci gandeste-te ca nu se termina viata la el sunt multi baieti care stiu sa te aprecieze chiar mai mult decat el
succes in a gasi unul si mai bun care sa te iubeasca cu adevaratwinking
merit fundita?
pupic:*

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai il uiti de la sine happy

sau orienteaza spre alti baietibatting eyelashes smug mai draguti :X

| Deeiu a răspuns:

Nu face greseala de a te "combina" cu un alt tip imediat dupa ce te-ai despartit de el[mai ales daca inca mai tii la fostul']
Nu ai sa-l uiti daca asa creziwinking[Porprie experientza!winking]
Poti sa stergi numarul' lui de telefon, poze cu voi, nu mai asculta melodiile ce te duc cu gandu' la el, distanteaza-te de prietenii ca-ti aduc aminte de el[cel putin pana il uiti]
Ai putea sa incepi o relatie, da' doar cu un baiat de care ti-e drag, cu care stii ca te-ar iubi, si repet, nu acum, mai lasa timpu' sa treaca!winking
kiss
Succes si take care!love struck`

| Anna_4837 a răspuns:

Incearca sa cunosti alti baieti. Daca nu sti unde.iti zic eu happy daca esti din Bucuresti mergi sus in Tineretului la Sk8ers ai ce sa gasesti crede-ma tongue Bafta

| Alexa_4801 a răspuns:

Nu te mai gandi la el, cauta altul mai bun decat el care te va face cu adevarat fericitahappy si o sa-l uiti foarte repede, dar asta se va intampla doar cu vointa tahappy si tu trebuie sa vreiwinking

Succes:*

| nauneim a răspuns:

E greu straight face de uitat nu o sa il uiti definitiv, tu vrei sa nu iti mai placa.Incearca sa iesi cu prietenele tale cele mai bune, te vor face sa te simti mai bine, zic eu, sau cu alti baieti mai bine ...mult mai draguti.

| Irina19 a răspuns:

Tre sa incerci sa nu te mai gindesti la el, sa dai la o parte toate chestiile ce e legat de el, dar cred ca cel mai bine ar fi sa te distrezi cit mai mult cu pritenii pentru ca cind esti cu ei nu te mai gindesti la el, incearca sa cunosti baieti noi, asa incerc si eu ca sa-l uit, incerc sa fiu mai indiferenta, incearca si tu. Succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-ti ocupi mintea cu altceva nu cu intrebarea "oare cum pot sa-l uit"... fa-ti prieteni noi, mergi in locuri noi, ignora toate lucrurile pe care le-ai facut cu el, la inceput este ff greu dar nu ai ce face asa e viata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu adica si eu am stat cu un baiat un an ne-am despartit de 7 luni si tot nu l-am uitat mi-am facu al preten si el e cu o fata si se iubesc dar eu si acum mai plang cand imi aduc aminte de el sau mai vorbeste cineva de elsad sau mai ales sera e cel mai greu miapare in visesad si ma trezesc plangand... Daca nai tinut la el iti va fi usor petrece cat mai mult timp cu prietenele/ni si iti va fi mai usor eu n-am reusit nimicsad

| Schumpikaaa a răspuns:

Schumpo si eu is in aceeasi situatie si crede-ma el stie ca il plac si de juma de an ma manipuleaza cum vrea ei bine trebuie sa-i spui sa nu mai faca asta sa stergi totul despre el din mintea ta si crede-ma incerc si incerc dar nu pot poate pentru ca noi chiar am tinut la ei dar ei sunt niste "prosti" si nu pot aprecia.lasa cand o sa te vada cu altu' o sa regrete tt ceea ce a facut pana acum
TBX sper sa te ajyte.si nu uita nu te da batuta niciodata.
pwwp :*:*big grin

| andrada222 a răspuns:

Daca l-ai iubit nu cred ca il mai poti uita

| amelia997 a răspuns:

Acelasi raspuns ca si deabatting eyelashes.
winking