| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie mai multe nume de facebook pentru fete... big grin Funda! Scz categoria!

Răspuns Câştigător
| SaNdYy a răspuns:

Brunetica tha.iubitiza tha. fata super tare... sweet girl emo...

| GangstaRapp a răspuns (pentru SaNdYy):

Cum,ma,sa-ti pui numele astea? Voi ganditi? "Brunetica ta, fata super tare, sweet girl emo"... Emo, toata lumea foloseste cuvantul acesta ca si multe altele, nestiind ce inseamna... Tipic.

7 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Nu îţi cunoşti numele, sau care e problema?
*se scarpină în cap*
Mda, eşti piţipoancă...

| GangstaRapp a răspuns:

rolling eyes. Din cate stiu eu pe facebook se pune numele real. S'a stricat hi5`ul. Stricati si facebookul? oh go on!

| DarQueen a răspuns (pentru GangstaRapp):

Da normal, ferească Domnul când or să dea de Twitter.

| GangstaRapp a răspuns (pentru DarQueen):

Mda.

| GyoLove explică:

Buna. Spuneti-mi si mie mai multe nume de facebook pentru fete,cum ar fi: Sweet girl, Twetty princess... de genul acesta, dar cat mai multe.Multumesc,funda

| GangstaRapp a răspuns (pentru GyoLove):

Lol. "Sweety girl"...Scrie'ti numele real.hee hee Cel mai bine.