| Iulia8659 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste statusuri cu baieti bruneti...
mersi.
ofer fundakiss

4 răspunsuri:
| SunnyFlame a răspuns:

U iubi un blond.ca e vagabont. iubest eun brunet.ca saruta mai atent

nu iubi baiat brunet ca are magnet in piept. pieptu fiind magnetizat te atrage drept in pat

iubesc un brunet si inca sunt la scoala...e o dragoste nebuna.dar e ideala
funda?

| andutza_1067 a răspuns:

Nu iubi un blond ca e vagabond... iubeste un brunet ca e mai destept...:X

| Hellllsy a răspuns:

Buna:*
uite ktv happy
1.Indiferent de ce mi se va intampla, poate imi va fi greu dar stiu ca il am mereu pe brunetzelu meulove struck
2.Am o boala pe un baiat brunetzel si rasfatat
3.Un brunet se uita la mine si imi zice ''o papusa arati bine''

orqm le-am inventat asalaughing poate iti plactongue nu stiu

| EuSiAtatClar a răspuns:

Nu iubi-un blondut ca e cam prostut iubeste un brunet ca e mai atent.
Nu privi la soare ca te arde tare priveste la brunet ca e mai intelept.
si inca ceva de incheiere rescatele vai de ele blonde nici nu mai zic brunetele sunt un hit dar baietii sunt asa urmareste-ti dragostea blundul dulce dar pervers te agata printr-un vers roscatul e cam prostut dar te arde mai finut iar brunetul cel mai bun te iubeste sincer spun.winking sper ca iti plac