| Irmmma a întrebat:

Spuneti-mi. sunt in zodia pesti si prietenul meu e gemeni.Ne potrivim? daca da, de ce? Daca nu, de ce nu? Si ce zodie mi s-ar potrivi? Dau fundita cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Conteaza ce fel de persoanna e el sau ce fel de persoana esti tu. Chestia cu zodiacul este doar o coincidenta. Eu sunt balanta de exemplu. Cica balantele sunt echilibrate, ok sa zicem ca sunt echilibrata. Dar cica au un simt dezvoltat pentru arta, cultura, pictura. Sincer, pe mine doar dansul ma pasioneaza si il practic cu placere. De pictura nici sa nu aud, cultura nici arat. Suntem paralele laughing eu si arta. Doar unele chestii din zodiac se potrivesc. Si asta din pura coincidenta. Sunt generalitati. Nu te mai lua dupa horoscop, zodiac si altele. Trebuie sa va completati. Daca nu. n-o sa mearga relatia. Mie in zodiacu' ala imi zicea ca o sa ma marit cu un taur. rolling on the floor De unde laughing K nu ma inteleg deloc, dar deloc cu taurii. Am avut 2 prieteni tauri si mai bine nu-i aveam laughing Nah tongue fundasmug?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unde exista afectiune si multe alte chestii comune, sau compementare, poate exista si potrivire! cu efort si inteligenta! - nu cauta prostii in stele! - aici e vorba de convergenta personalitatilor voastre!
Success!

| devilll a răspuns:

Dcva faceti viata dupa zodiac si de ce credeti in minciuni?

| MariJuana23 a răspuns:

Pesti nu prea se inteleg cu gemenii...happy
Cea mai buna comptibilitate e Peste - Scorpion:X
E bestiala.

| anka_6296 a răspuns:

Eu zic ca da pentru ca amandoi sunt cat se poate de linistiti ...pai eu zic ca sat mai potrivi balantza, berbecul, fecioarasi varsatorul big grin varsatorul cel mai bine hehe sa dai fundita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt maritata cu un baiat si este pesti si eu sunt gemeni si ne intelegem foarte bine:::::::::big grin

| vanpersie a răspuns:

Nici o sansa... deci sunteti 2 caractere total aparte, si cu toate ca se spune ca doua caractere opuse se atrag, aici nu e cazul. eu sunt din zodia gemeni, am intrat in contact cu multi pesti si e pe baza de plictiseala aici, din pacate pentru voi...doar daca el nu este totusi un geaman adevarat. Dar daca e geaman in toata puterea cuvintului, aveti probleme.