| geo_7023 a întrebat:

BUNA
spuneti-mi va rog, cît mai urgent am avut ultimul ciclu pe 31 ianoarie iar acum trebui sa-mi vina pe 28 s-ar putea sa fi ramas însarcinata? am facut dragoste neprotejat acum 3 zile.Va rog dati-mi un raspuns cît mai repede

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fii insarcinata, dar riscul este destul de mic (in jur de 7-10%)

| Papusik a răspuns:

E posibil sa fii insarcinata in proportie de 10%.
Prioada cea mai fertila a trecut.
Ea este la aproximativ 14 zile dupa ultima zi a menstruatiei.

| Alexander21 a răspuns:

Nu,ai rabdare.

| Tania a răspuns:

Nu am de unde sa stiu, poate da, poate nu.
Se vorbeste atat despre contraceptie si tot degeaba.

| Edwdw a răspuns:

Tot la sectiunea asta, undeva mai jos un pic gasesti intrebarea Andreei unde am explicat concret despre riscuri si sfaturi, si vei gasi acolo tot ajutorul.

| Alleecs a răspuns:

Da sunt.de ce nu folositi prezervativ?

| geo_7023 explică:

Multumesc pentru raspunsuri ati fost cît se poate de buni problema mea s-a rezolvat acum m-am linistit, mea venit si îndoiala sa spulberat. Pe viitor voi fi mai atenta sa nu mai trec prin asa emotii.Va multumesc tuturor o noapte linistita