| AdelaDiana a întrebat:

spuneti-mi va rog cum se pot face felul asta de unghii http://www.google.com/......tp?/imgres r:8, s:28 funda

Răspuns Câştigător
| sweetgirlforyou a răspuns:

Buna...pai nu'i asa de greu iti stergi unghiutele bine,le faci aceiasi forma si aceiasi dimensiune, adaugi un strat de lak,apoi vezi k exista niste benzi speciale pe care sa tile pui pe unghii ca sa nu depasesti,se poate face si fara dar trebuie sa ai mai multa dexteritate, faci dunga alba k oja alba sidefata, lasi sa see usuce dai benzile jos daca le-ai aplikat si mai dai un strat de lac, oricum se gaseste pachete k de toate pentru frech.bafat