| Mmmmaaaaddddyyyy a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu utilizatorul JustLookingAround? K. punea niste intrebari care chiar ma faceau sa rad`laughing. Avea la avatar poza cu un ursulets care tinea o inimioara in bratse. Daca mai este pe site, poate cineva sa imi dea un link cu profilul ei?batting eyelashes Fundita.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate si-a schimbat numele si poza! Fara alte detalii nu o mai gasesti.

| TMI85 a răspuns:

Poate ca si-a dat seama cat de stupida poate fi si s-a retras in glorie decat sa astepte sa o injoseasca cinevalaughing