| Alinask a întrebat:

Bună! Stiți cumva dacă suplimentele naturiste de tip extract de mladița de zmeură opresc menstruația?( având alcool în concentrație ) Am luat acum 2 zile o fiolă fiind pe ciclu și acesta s-a oprit.
Mi se pare bizar ca menstruatia sa țină 2 zile ( tin sa mentionez da am dureri mari si de asta am incercat un supliment naturist )

4 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Există prospectul produsului și o rubrică acolo, numită "efecte secundare, adverse".
Ceea ce ați pățit, se poate încadra în "efecte secundare, adverse".
Un ciclu se poate opri doar în cazul unei boli sau când se elimină ovarele.

| dullcat a răspuns (pentru ValentinMihai78):

,,când se elimină ovarele'' Cauta se inseamna ovare, fiindca ai scris o prostie mai mare decat casa.

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru dullcat):

Bine deșteptul lui pește! Unde era intelectualul! Eu am spus "popular", științific nu am nevoie de lecțiile tale, nu sunt atât de prost cum crezi!