| anonim_4396 a întrebat:

Bună, stiti momentul acela când viata ti se da peste cap?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Romantic si frumos, sa va iubiti mult

| corbulalbrosu a răspuns:

Te-ai interesat ca sa afli daca el mai sta/mai este cuplat cu acea persoana cu care se certa? Din moment ce EL te-a cautat peste tot nu ti-ai pus niciodata intrebarea :,, din ce motiv o face"? probabil ca are intentia/doreste sa-ti ofere explicatiile necesare. Esti convinsa si sigura ca purtarea ta este cea corecta, normala?

| OldSoul a răspuns:

Pai totusi la ce te-ai fi asteptat de la un tip de 42 de ani daca am inteles eu bine?
E normal ca a mai avut relatii, ca cel mai probabil este/a fost casatorit. Daca nu te-ai gandit la aspectul asta, din pacate da, e posibil sa fi fost putin proasta, sau mai bine spus indragostita.
Problema era daca ar fi fost singur pana la aceea varsta, atunci trebuia sa-ti pui intrebari.
Totusi, nu uita ca ati locuit impreuna 6 luni, daca in acest timp nu s-a intamplat nimic anormal intre voi, nu a aparut logodnica sa, nu vad unde e problema, e clar ca intre ei nu mai exista mare lucru, el incearca sa-si refaca viata si asta e.
Ea, cine stie, poate e putin crizata si nu accepta refuzul si asta e toata treaba.
Cel mai bine incerci sa afli de la el cum e problema cu adevarat, pana la urma cred ca merita si el sa stie de ce nu mai vorbesti cu el, si tu meriti sa stii adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destul de haioasa coincidenta sa fiu sincer. De ce nu stai la o discutie cu el? Poate e casatorit dar nu mai e impreuna cu ea. Multe cupluri nu simt nevoia sa dea bani pe divort. Nu cred ca are o relatie normala cu aia avand in vedere ca ai spus ca v/ati mutat impreuna dupa 3 luni. Eu zic ca merita sa ii dai o sansa sa isi spuna partea de poveste. Decizi ce si cum dupa.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Buna, buna povestea! Totusi, imi scuzi indiscretia, qRania e nickname-ul unei femei de 32 de ani? Eu unul am jucat IMVU si stiu ca pe-acolo se foloseau qp, x, p, q, etc. inaintea name-ului! Acum, sa fie greseala mea ca indraznesc sa am o doza de indoiala in autenticitatea povestii. happy Parerea mea, pare. Fluturi de Irina Binder, stii? ea fuge de Matei, ala vine dupa ea, ii mai da si cate-o palmuta c-a fugit de el, dar deh, dragostea nu se stinge, iubirea invinge, abureli! Dar, in cazul in care o fi true story, cred ca e loc de o noua sansa intre voi.