| Just a kid a întrebat:

stiu ca a mai fost pusa o data intrebarea dar sunt curiasa de raspunsuri noi.asa ca... ce crezi ca il enerveaza cel mai mult pe partenerul tau la tine?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cel mai tare se enerveaza cand ma prinde cu alte fete, dar cred ca cel mai rau sufera cand o batlaughing

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca ma sperii si plang repede.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca gandesc prea mult lucrurile si ma bosumflez repedebig grin

Abh
| Abh a răspuns:

Cand am logoree.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Că sunt orgolioasă, nu las de la mine.

| Alisa a răspuns:

Ca nu pot sa fiu calma si il bat la cap sa nu mai cheltuie bani laughing.

identitate
| identitate a răspuns:

E ceva general valabil, nu numai in cazul uneia. Cel mai tare se enerveaza ca nu reusesc sa ma enerveze...laughing apoi ca nu reusesc sa ma faca gelos sub nici o forma. Ultima "doleanta" le-o mai satisfac din cand in cand, spunand cuvinte pe care le interpreteaza ca dovada de gelozie, desi nu sunt. Dar ce mai conteaza, daca ele sunt fericite?!big grin laughing

| Dizzydizz a răspuns:

Mia si zis zilele treqte.
Nu ii place sa il fac gelos, sa flirtez cu altiitongue

| nobody_9468 a răspuns:

Nu a zis nimic, doar ca am eu impresia ca nu-i place cand mintlaughing. Normal...happy.
Mie nu-mi place la el ca e mult prea mandru, orgolios, figurant, gretosstraight face. Dar pana la urma si eu sunt la fellaughing. Iubire sa fiewinking.

Bafta.{Apropo username'ul tau il aveam si eu la statuslaughing+hot}winking

| Barajag a răspuns:

Nu-mi spune ce-l enerveaza la minebig grinNu cred ca as putea sa-l enervez cu ceva, atata timp cat ma dragaleste tot timpulbig grin

| irina20 a răspuns:

Cred ca nu-o place ca-s suparacioasa, ca stric aproape cam tot ce ii e de folos, ca intarzii de fiecare data(cu toate ca ma grabesc), si cam atat...cred big grin

| lays a răspuns:

Ca tipstraight facechiar daca sunt nervoasa pe altcineva, imi descarc nervii pe elsad

| Corinne a răspuns:

Incapatanarea mea! sigh
Ce sa faci? thinking la toti ne este greu whistling
laughing

pa pa

| cretzufinish a răspuns:

Ca sunt ambitie si inima toata big grin

| Ana a răspuns:

Faptul ca sunt prea orgolioasa, suparacioasa big grin

| julieta a răspuns:

Incapatanarea mea!big grin

| Just a kid explică:

A appbig grin si raspunsul meu...nui place ca sunt prea impulsiva uneori si ca plang destul de repede

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Ca sunt posesiva, geloasa, suparacioasa, incapatanata si neincrezatoare. laughing Putine, nu?

| chrystyna a răspuns:

Ca sunt orgolioasa si mereu vreau sa fiu independenta, nu prea accept nimic de la el(cadouri, etc). Si se mai enerveaza cand el incearca sa acunda unele lucruri, iar eu stiu deja despre ce-i vorba si ma iau de el.Il vad ca se oftica!

| LoveForShania a răspuns:

Pai dupa cate cred eu sunt prea curioasa. Adica tot timpul pun intrebari posibil personale. As vrea sa ma dezobisnuiesc, dar curiozitatea nu imi permite, iar cateodata pun niste intrebari ca sa imi ating scopul.

| steluta_7203 a răspuns:

Sunt prea timida, dar cind ma ienervez vorbesc prea mult si uniori ceea ce trebuie.

| ANoNim_7814 a răspuns:

Ma nu stiustraight face
l'am intrebat si a zis ca sunt exact asa cum vrea el:X:X:X

| Bianca_papusha a răspuns:

Poi simplu fapt ca am gurita cam mare de aceea ma si alinta"Galagia mea"laughing
Si fierbe cand observa ca nu kas niciodata de la mine

| viiooVe a răspuns:

El sa fie foarte nervos si eu sa fac glume p seama lui laughing