| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e stupida intrebarea mea dar eu totusi insist sa intreb :
pot ramane insarcinata daca prieteul meu si-a dat drumul pe lobii mei nici pe departe de gaura sau in vagin, nici macar nu m`a penetrat eu fiind virgina. va rog sa`mi raspundeti sincer. va, ultumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| maissner a răspuns:

Nu.

15 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Ca sa fi sigura ar trebui sa iei pastila de dupa sex.happy

| Khanikua a răspuns:

Fa-ti un test daca ai ameteli dar nu cred ca ramai insarkinata daca esti virginalaughing

| rozulets a răspuns:

Am uotat sa precizez ca dupa ce si-a dat drumu am "tulit`o" la baie unde m`am spalat cu apa, cu sapun, si am mai citi pe forumuri ca daca urinez e si mai bine, urina fiind acid omoara spermatozozii. oare sa iau pastila de a doua zi :-s adica nu am facut`o, nu m`a penetrat nici pe departe :-s. plss raspunde`ti sincer :-s.

| lolli_4147 a răspuns:

Spermatozoizii mobili, intrand in glera cervicala, strabat colul uterin intr-un in aproximativ 2-10 minute. Ei avanseaza incet in uter ajutati de contractiile acestuia si ghidati de miscarile ondulatorii ale cozii lor. Fecundatia,care are loc dupa intalnirea ovulului cu spermatozoidul, urmata de reproducere, are loc doar in urma contactului sexual.

| rozulets a răspuns:

Stiu si eu toate trebili astea de care`ai zis tu. sunt viitoare studenta la farmacie si ma pregatesc din greu (adica studiez) da m`a pus un forum pe ganduri si de aia m`am panicat. crezi ca ar trebui sa iau pastila de a doua zi. iti multumesc mult de ajutor.

| NoChanceForUs a răspuns:

Sunteti nebuni ma.straight face

| rozulets a răspuns:

Nu ma ajuta raspunsul tau deloc.

| lolli_4147 a răspuns:

Nu stiu daca ai primit mesajele mele, imi apare o eroare.Ma bucur ca iti pot fi de ajutor.Nu,in situatia prezenta nu este nevoie, clar nu poate fi vorba de o sarcina.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca a ajuns sperma pe vulva ta. Am vazut o fata care aveam himenul intact, nu avusese niciodata penetrare, dar era insarcinata, fiindca prietenul ei ejaculase pe vulva ei. Evident nu era virgina, avusese contact sexual de tip masturbare reciproca, fara penetrare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| inteleptul_9804 a răspuns:

UAU, serios? Nici nu credeam ca e posibil, adica a ejaculat pe tine sa inteleg nu? Eu cred ca ai gemeni.

| TormentOfSins a răspuns:

Da.
Spermatozoizii mobili, intrand in glera cervicala, strabat colul uterin intr-un in aproximativ 2-10 minute. Ei avanseaza incet in uter ajutati de contractiile acestuia si ghidati de miscarile ondulatorii ale cozii lor. Fecundatia,care are loc dupa intalnirea ovulului cu spermatozoidul, urmata de reproducere, are loc doar in urma contactului sexual.

| thunderbird a răspuns:

Prietenul tau a vrut sa te penetreze in ureche? sau cu si-a dat drumul pe LOBII tai? si pe amandoi deodata.

| rozulets a răspuns:

Thunderbird : loser

| rozulets a răspuns:

Finish. Toate bune si frumoase love struck.