| crs34433 a întrebat:

stiu ca o sa para ciudat dar am 13 ani ..si am primul meu prieten. si nu stiu cum sa ma sarut cu el.el este mai mare ca mine, are 15 ani big grin

Răspuns Câştigător
| barbie5 a răspuns:

Hmmm,nu e complicat, faci ce face el))))bagi limba in gura, si deja vei vedea..ca sa creezi o atmosfera mai placuta, pune miinele pe spatele lui, sau joaca-te prin par ))
funda?:*

| crs34433 explică (pentru barbie5):

Multumescc mullt.happy eu numai azi mi-am facut cont pe ptu. nu stiu cum sa dau funda dar daca imi zici o sa-ti daubig grin

3 răspunsuri:
| atotstiutorulserios a răspuns:

Stiu eu, ii deschei usurel slitul, si iei in gura ce gasesti acolo.

| crs34433 explică (pentru atotstiutorulserios):

Mda. ce amuzant esti! pacat ca nu imi vine sa radstraight face