| pitic_2663 a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para ciudat ce o sa spun acum dar am nevoie de parerile voastre.happy
Imi place de un baiat cam pe 6 luni si uneori imi da si el impresia ca ma place dar dupa aceea nu il mai vad destul de mult timp. Mintea imi spune sa il uit dar nu vreau... nu ma pot obisnui cu ideea de al uita. Ce pot face?happy

2 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Uita-l! Nuj daca e o idee prea buna dar incearca, daca o sa continui s atii la el iar el nimic atunci o sa suferi! Pe mine m-au ajutat doua zicale big grinaca vrei sa stii cum pot trai fara tine si ce rost mai are viata mea, iti raspund ca ma descurc destul de bine si am uitat tot ce ieri nu puteam uita! si "Nu mai e Ea Fetita ce tacea! Astazi iti spune PA, ieri poate'i pasa! Nuj, acum depinde de tine daca il poti uita sau in ce mod!

| cosmin2sun a răspuns:

In cazul asta poate el vrea sa para indiferent sau nu e prea interesat de tine. Daca chiar ar da impresia ca te place ar face el primul pas fara sa ezite ca asa sunt baietii dar daca iti place acel baiat, fi mai spontana ca altfel ramai doar cu gandurile, incearca sa faci ceva care sa ii atraga atentia despre tine si o sa primesti raspunsurile de care ai atata nevoie, atunci vei vedea daca se merita sa il uiti sau nu. Bafta