| sweetgirl24 a întrebat:

Stiu ca poate suna c-am aiurea. Dar am o prietena la care-i place de un coleg (sa-i zicem C) si intr-un fel ea simte ca cel mai bun prieten al lui C (sa-i zicem A) o place. Intr-o noapte a si visat ca A o lua in brate cand ea era trista si i zimbea. Asta inseamna ceva? Pentru ca A stie cat de mult o place C, dar de multe ori cand nu e C parca A se da la ea. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| allyssa a răspuns:

Poate ca amandoi o plac happy ea ar trebui acum sa aleaga unul dintre ei, cel pe care il place ea mai mult; daca e nehotarata sa astepte sa vada cine ii da mai multa atentie dintre cei doi baieti, care dintre ei e mai interesat de ea... kiss

2 răspunsuri:
| MO231 a răspuns:

Parcai problema de mate dar fata va alege unu dintre ei si baieti nu vor mai fi prieteni

| alicool a răspuns:

A o place si daca o place si C atunci ei l-a un moment dat nu vor mai fii prieteni din cauza rivalitatii, sau ea poate sa ii i-a pe amandoi intr-un loc mai retras si sa-i explice lui A ca ea il place pe C. SPER CA TE-AM AJUTAT!