| Arinda a întrebat:

Stiu un baiat de care imi place foarte mult.El e genul mai vagabond asa dar e foarte dragut.El nu ma cunoste si nu m-a vazut niciodata dar eu pe el il stiu.Am vorbit cu el la telefon fara sa stie ca sunt eu si a vorbit foarte frumos cu mine,chiar nu ma asteptam la asta.El o cunoaste pe prietena mea dar nu prea tine legatura cu ea.Nu stiu cum sa fac sa ma intalnesc cu el si el sa ma placa.Aveti vreo idee ceva?Eu stiu exact unde sta si stiu multe lucruri despre el de l prietena mea.Ce sfaturi imi dati?Funda.

1 răspuns:
| Neagu_Ciprian_1979 a răspuns:

Lasa-i loc de observatie apoi punete la treaba dar nu-ti pierde capul de pe umeri s-ar putea sa te doara